Palaikyti švarą namuose labai svarbu, kiekviena šeimininkė žino apie tai. Didžiausias purvas susikaupę ant grindų, ateinant iš lauko su purvinais batais, dėl naminių gyvūnų arba kitų priežasčių.

Įprastas visiems būdas valyti grindys yra įprastos šluostės, kurios tiesiog valo grindis o siūlomas grindų valymo rinkinys Vileda Ultramat Easy Wring Turbo su mikropluošto padu ypač gerai išvalo grindis ir nepalieka šluostės dryžių. Valymo rinkinys puikiai tinka visų tipų grindims, tiek medinėms tiek laminuotoms.

Rinkinį sudaro kibiras su patogia rankena ir nugręžimo mechanizmu ir šepetys su mikropluošto šluoste „Ultramat Power Spin".

Kibiro, vandeniui arba valymo skysčiams, gręžimo sistema yra su pedalu, kas palengvina grindų valymą ir sumažina vartotojo nuovargį, lyginant su įprastais kibirais. Paspaudžius pedalą šluota apsisuka iki 1000 kartų per minutę.

Dėka gręžimo sistemos visas susikaupęs purvas ant šepečio šluostės pasilieka kibire. Gręžimo sistema aptraukta sieteliu, todėl skalaujant šluostę neaptaškysite grindų, sienų ir kitų paviršių.

100% mikropluošto padas puikiai sugėrę drėgmę, surenka nešvarumus, todėl grindys galėsite valyti be cheminių priemonių, nes ir valant grindys tiesiog vandeniu pasišalina iki 99% bakterijų.

Valymo rinkiniui priklausanti šluota su teleskopiniu kotu, turi labai lankstų padą, todėl lengvai pašalinsite nešvarumus net sunkiai pasiekiamosiose vietose. Reikiamą šluotos drėgnumą galima reguliuoti atskirai (tiesiog ant grindų)

06236

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: