Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Dr. Beckmann

Aktyvūs balinantys lapeliai Dr. BECKMANN, 15 vnt.

Prekės kodas: 49816
Kaina 3,46 €

Dr. Beckman. lapeliai padeda pašalinti pilkumą ir gelsvumą, o skalbiniai vėl tampa spindinčiai balti. Idealus optinių baliklių derinys veikia kaip balinimo aktyviklis, taigi kaskart išskalbta balta tekstilė labiau spindi. Lapelius galima dėti tiesiai į būgną kartu su skalbiniais,priemonė veiksminga 20 °C ar aukštesnėje temperatūroje. Vienam skalbimui pakanka vieno lapelio (skalbinių svoris iki 5 kg).
Kilmės šalis: Vokietija
Pakuotė: 15 vnt.

Dažus ir purvą sulaikančios servetėlės Dr. BECKMANN, 40 vnt.

Prekės kodas: 61511
Kaina 3,71 €

Dažus ir purvą sulaikantys skudurėliai „Dr. Beckmann“ sulaiko skalbiamajame šarme atsidūrusias dažomųjų medžiagų ir purvo daleles ir saugo, kad ant drabužių neatsirastų nuosėdų. Dėl specialios tinklinės struktūros ir apretavimo šie skudurėliai gali sugerti labai daug dažų*.* Standartizuotomis laboratorijos sąlygomis. Nauda: Spalvos išlieka ryškios, balta tiesiog švyti. Nebereikia bijoti, kad drabužiai nusidažys ar papilkės. Sutaupoma laiko, nes nereikia skalbinių rūšiuoti.

Dėmių išėmėjas Dr. Beckmann, 250 ml

Prekės kodas: 02149
Kaina 2,47 €

Dėmių išėmėjas Dr. Beckmann 250 ml – dėmių valiklis. Šalina dezodoranto, prakaito/prakaito dėmių kontūrų (taip pat rūdžių ant plytelių, vonių ir pan.) dėmes. Netinka kilimams ir odai.

Tūris: 250 ml

 

 

Higieninis baliklis Dr. BECKMANN, 500g

Prekės kodas: 47317
Kaina 2,72 €

Dr. Beckmann Priemonė padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, pridžiūvusius nešvarumus, švelniai veikia audinį ir puikiai tinka naudoti nuolat.

Indaplovių valiklis Dr. BECKMANN, 75g.

Prekės kodas: 56116
Kaina 3,30 €

Indaplovių valiklis Dr. Beckman.
Guminius tarpiklius ir kraštus nuvalysite specialia šluoste. Milteliais išvalysite indaplovę ir ypač sunkiai pasiekiamas jos vietas, tokias kaip sietas, nutekamasis vamzdis, vandens siurblys ir purkštukai. Indaplovė bus higieniškai švari ir neskleis nemalonaus kvapo. Be chloro, boro ir formaldehido. Speciali šluostė patikrinta dermatologų.

Orkaičių valiklis Dr. BECKMANN, 375 ml

Prekės kodas: 02057
Kaina 2,97 €

Orkaičių valiklis Dr. BECKMANN, 375 ml – aktyvusis stiprios formulės gelis greitai ir patikimai pašalina įsisenėjusius, pridegusius nešvarumus ir susidariusias plutas. Idealiai tinka orkaitėms, kepimo skardoms, kepsninėms, apkepų formoms, keptuvėms, puodams, stiklinėms židinių durelėms ir kepimo grotelėms valyti. Nereikia pašildyti: sutaupoma laiko ir energijos. Be agresyvių garų ir kvapų, nuvalo taip švariai, kad ant paviršių galima dėti maisto produktus.

Purškiamas krakmolas lengvam lyginimui Dr. Beckmann, 500 ml

Prekės kodas: 28217
Kaina 3,30 €

Purškiamas krakmolas lengvam lyginimui Dr. Beckmann 500 ml

  • apykaklėms
  • rankogaliams
  • užsegimo juostoms

Purškiamas krakmolas lengvam lyginimui pasižymi dviem ypatingo poveikio efektais, naudojantis šiuo produktu lyginti bus kaip niekada paprasta.

Tūris: 500 ml

 

 

Rūbų kvapų naikiklis Dr. Beckmann, 500 ml

Prekės kodas: 18812
Kaina 3,88 €

Rūbų kvapų naikiklis Dr. Beckmann 500 ml – Dr. Beckmann kvapų naikinimo kompleksas iš paties pluošto išnaikina įsisenėjusį prakaito, nikotino arba pelėsių kvapą.

Tūris: 500 ml

 

Skalbimo mašinos valiklis Dr. BECKMANN, 250 g

Prekės kodas: 61813
Kaina 3,05 €

Švari skalbimo mašina – gaivus kvapas

Skalbimo mašinoje gali kauptis plika akimi nematomos purvo dalelės ir skalbimo priemonių likučiai. Laikui bėgant, dėl šių likučių gali pablogėti skalbimo mašinos veikimas.

Stiklo keramikos valomasis akmuo DR. BECKMANN, 250 g

Prekės kodas: 29115
Kaina 5,69 €

Stiklo keramikos valomasis akmuo DR. BECKMANN 250 g – ekologiškas produktas, galinga ir labai ekonomiška valymo priemonė su mikro perlais. Švelniai pašalina užsispyrusius, įsisenėjusius nešvarumus. Po valymo lieka vandens ir purvo atstumiantis efektas. Suteikia blizgesį. Tinka valyti jokiu sluoksniu nepadengtas keptuves ir puodus.

 

Valomasis akmuo Dr. BECKMANN, 400g

Prekės kodas: 26015
Kaina 5,28 €

Akmuo suteikia ilgai išliekančios švaros efektą, nes paviršius padengia specialia plėvele, kuri nustumia vandens lašus ir neleidžia susikaupti nešvarumams. Ilgalaikė švara ir blizgesys.